Tufo Comtura Aero

TUFO TUFO

Yeni ürün

Comtura Aero 25 Expand

COMTURA SERISİNİN EN HAFİF VE HIZLI MODELİ

Piyasadaki en hafif lastiklerden biri olmasının yanı sıra, uzun ömür ve müthiş delinme koruması sağlamaktadır. Comtura Aero muhteşem güvenilirlik sağlayan bir yarış performans lastiğidir. VECTRAN for PUNCTURE BARRIER ( delinmeye karşı koruma bariyer ) lastik dişlerinin altında mümkün olan en yüksek delinme koruması sağlamasının yanında yüksek viraj hakimiyeti ve denge sunmaktadır. 

Besides being one of the lightest tyres on the market, it still offers great mileage and great puncture protection. Comtura Aero is a racing performance tyre with amazing reliability. VECTRAN PUNCTURE BARRIER under the tyre tread not only provides the best possible puncture protection but also ensures cornering and stability.

25-622 (700×25C), 215 g, 6 - 9 bar (90-130 p.s.i.), 120/240 TPI

SPC SILICA

Yol lastiklerimizin çoğunda bu yüksek performanslı yol yarışı dişli bileşiklerini kullanıyoruz. 66 Shore A sertliğiyle, sentetik ve doğal kauçukların aktive edilmiş Silica dolgu ile dengelenmiş karışımı, mükemmel ıslak kavrama ve düşük dönüş direncine sahip tubular lastikler sağlamaktadır.

VECTRAN PUNCTURE BARRIER

Bu en etkili delinmeyi önleyici sistemi direk sırt alanının altına yerleştirilmiştir. Delinmeyi önleyici sistemin çekirdeği, çelikten beş kat daha güçlü olan VECTRAN - likit kristal polimer (LCP) liflerden yapılır. VECTRAN, yüksek netlikte bisiklet lastikleri için düşük ağırlıkta oldukça yüksek performans gerektiren üstün kesme direnci ve yüksek darbe dayanımına sahiptir. VECTRAN PUNCTURE BARRIER, mümkün olan en iyi delinme korumasını sağlamakla kalmaz aynı zamanda viraj alma ve denge sağlar.

Genişlik25mm
Ağırlık215 gr
Jant Çapı700C
Basınç6-9 bar ( 90-130 p.s.i)
TPI120 / 240