Tufo Comtura Trio

TUFO TUFO

Yeni ürün

Comtura Trio 25 Expand

       

Daha fazla bilgi

Comtura Serisi’nin en dayanıklı modeli. MTB Tubular lastiklerimizin güçlü Sidewall Protection ( yanak koruması ) özelliklerini daha hafif şekilde yol lastiklerinde kullanılacak şekilde Comtura Trio’ya transfer ettik. Özel formüllü kaygan yanaklar lastiğin en narin kısmını koruyor. Lastik sırtının altındaki VECTRAN for PUNCTURE BARRIER ( delinmeye karşı koruma bariyer ) sadece mümkün olan en iyi patlama korumasını sağlamakla kalmayıp aynı zamanda iyi viraj tutuşu ve denge sağlamaktadır. 

Bead to bead sidewall protection and puncture proof ply under the tread effectively decrease the possibility of flats. Fine tread pattern together with activated silica tread compound provide excellent adhesion on wet or dry pavement.

25-622 (700×25C), 245 g, 6 - 9 bar (90-130 p.s.i.), 120/240 TPI

SPC SILICA

Yol lastiklerimizin çoğunda bu yüksek performanslı yol yarışı dişli bileşiklerini kullanıyoruz. 66 Shore A sertliğiyle, sentetik ve doğal kauçukların aktive edilmiş Silica dolgu ile dengelenmiş karışımı, mükemmel ıslak kavrama ve düşük dönüş direncine sahip tubular lastikler sağlamaktadır.

VECTRAN PUNCTURE BARRIER

Bu en etkili delinmeyi önleyici sistemi direk sırt alanının altına yerleştirilmiştir. Delinmeyi önleyici sistemin çekirdeği, çelikten beş kat daha güçlü olan VECTRAN - likit kristal polimer (LCP) liflerden yapılır. VECTRAN, yüksek netlikte bisiklet lastikleri için düşük ağırlıkta oldukça yüksek performans gerektiren üstün kesme direnci ve yüksek darbe dayanımına sahiptir. VECTRAN PUNCTURE BARRIER, mümkün olan en iyi delinme korumasını sağlamakla kalmaz aynı zamanda viraj alma ve denge sağlar.

SIDEWALL PROTECTION

Özel olarak formüle edilmiş kaygan bir yanak şeridi, belirli MTB tubularlarının en savunmasız kısmını korur. Bu özel yan çeper şeridi, borunun lastik gövdesine zarar vermeden keskin kenarlardan kaymasını sağlar.

Genişlik25mm
Ağırlık245 gr
Jant Çapı700C
Basınç6-9 bar ( 90-130 p.s.i)
TPI120 / 240